cz / eng

Loutocky.cz


Radka a Vendy

Tahle svatba dvou holek byla boží. Celý den se odehrával na Sluňákově, to místo miluji. Sám jsem tam měl vlastní svatbu před mnoha lety. Prostě místo s atmosférou. Jsem moc rád, že si Radka s Vendy krom mě vybrali Sluňákov pro celý svůj svatební den. Smích, radost, láska, slzy .. zkrátka emoce byly zastoupeny v hojném počtu. Měl jsem tak svou práci fotografa jednodušší ... respektive pořád bylo co fotit a strašně rychle to celé uteklo. Myslím, že dál nemá cenu pokračovat slovy ... mrkněte na fotky, stojí za to.

Sylvia & Mack

Častá, ale pravdívá fráze.... jsem moc rád, že si mě Sylvi a Mack vybrali, důvěřovali a že jsem mohl být součástí této skvělé svatby. Fotky vyšly parádně, světlé a vzdušné ... měli jsme štěstí, celý den svítilo slunce. Pokud by měl popsat tuto svatbu v několika klíčových slovech, pak to to byla: užasný, živé syté barvy, skvělé světlo, slunce, štěstí, rodina, přátelé, hudba, rytmus, tanec a party.

Vlaďka a Michal

V podhůří Jeseníků se ukrývá opravdu nádherný resort Sobotín. Skvělé místo na svatbu. Byl jsem rád, že si mě Vlaďka s Michalem pozvali na svou svatbu právě tam. Tolik krásných momentů, pohodová atmosféra a spousta princezen :)

Lucie & David

Není to tak dávno, co jsem Lucce a Davidovi fotil svatební den uprostřed lesů. Nyní opět uprostřed lesů, ale fotili jsme těhotenské fotky a navíc v zimě. Stejně jako na svatbě to bylo super. 

Eva & Jona

Fakt, opravdu, vážně skvělá veselice v srdci Beskyd na magickém místě Soláni. Kam se člověk podívá, tam samé scenérie, zkrátka pohlednice kolem dokola :) Žádné přejezdy, vše na 1 místě, žádný stres, spousta přátel ... Eva a Jona si to umí dobře naplánovat. Myslím, že fotky vyjádří více než slova, jak parádní den to byl.

Vendi & Jirka

Jsou dobré svatby, skvělé svatby a božííí svatby. Tahle patří do kategorie božích svateb, prostě varianta Deluxe :) Vystřídaly se všechny možné počasí během dne, stejně tak všechny možné emoce ... lidé brečeli, lidé se radovali. Celý svatební den na jednom místě, navíc skvělém místě statku ve Vražném, žádné přejíždění, yes. Co více si přát... snad už jen krásnou nevěstu a pohodového ženícha a nebudete věřit, ti tam byli taky, yeeah. 

Rodinka

Tak další rodinka z katalogu. Bylo to super, obrovské množství krásných momentů.

Bára & Tom

Krásní novomanželé, krásný statek, krásné počasí ... to musí být krásná svatba. A taky že byla. Obřad plný emocí večer doplnila mocná party, která díky všem kamarádům gradovala až na úplný TOP :)

ISPWP
mywed - Community of Wedding Photographers