cz / eng

Loutocky.cz


Sylvia & Mack

Častá, ale pravdívá fráze.... jsem moc rád, že si mě Sylvi a Mack vybrali, důvěřovali a že jsem mohl být součástí této skvělé svatby. Fotky vyšly parádně, světlé a vzdušné ... měli jsme štěstí, celý den svítilo slunce. Pokud by měl popsat tuto svatbu v několika klíčových slovech, pak to to byla: užasný, živé syté barvy, skvělé světlo, slunce, štěstí, rodina, přátelé, hudba, rytmus, tanec a party.

Lucie & David

Není to tak dávno, co jsem Lucce a Davidovi fotil svatební den uprostřed lesů. Nyní opět uprostřed lesů, ale fotili jsme těhotenské fotky a navíc v zimě. Stejně jako na svatbě to bylo super. 

Eva & Jona

Fakt, opravdu, vážně skvělá veselice v srdci Beskyd na magickém místě Soláni. Kam se člověk podívá, tam samé scenérie, zkrátka pohlednice kolem dokola :) Žádné přejezdy, vše na 1 místě, žádný stres, spousta přátel ... Eva a Jona si to umí dobře naplánovat. Myslím, že fotky vyjádří více než slova, jak parádní den to byl.

Vendi & Jirka

Jsou dobré svatby, skvělé svatby a božííí svatby. Tahle patří do kategorie božích svateb, prostě varianta Deluxe :) Vystřídaly se všechny možné počasí během dne, stejně tak všechny možné emoce ... lidé brečeli, lidé se radovali. Celý svatební den na jednom místě, navíc skvělém místě statku ve Vražném, žádné přejíždění, yes. Co více si přát... snad už jen krásnou nevěstu a pohodového ženícha a nebudete věřit, ti tam byli taky, yeeah. 

Rodinka

Tak další rodinka z katalogu. Bylo to super, obrovské množství krásných momentů.

Bára & Tom

Krásní novomanželé, krásný statek, krásné počasí ... to musí být krásná svatba. A taky že byla. Obřad plný emocí večer doplnila mocná party, která díky všem kamarádům gradovala až na úplný TOP :)

Bude tu princezna

Krása střídá nádheru ... aneb těhu focení nemusí vždy být přírodě :)

Alžběta a Míla

Nablýskaný svatební den plný krásy, veselí a hokejistů :) Bylo to super.

Rodinka

Musel bych hodně zapátrat v paměti, abych spočítal kolikáté focení to je s Verčou a Pavlem. Každopádně všechno se nějak mění, vyvíjí a stejně tak i já. Došel jsem k tomu, že se mi líbí a i to tak chci, fotit rodinky, lidi celkově, takoví jací jsou. Žádné složité stylingy, umělé úsměvy, nepřirozené pózy, sýr do foťáku. Co nejvíc přirozenosti. Zaznamenat pěkné momenty. Stejně jako se snažím na fotkách zachytit svou vlastní rodinu. Abyste na fotkách viděli sami sebe a ne načančané cizí lidi :)

ISPWP

mywed - Community of Wedding Photographers