cz / eng

Loutocky.cz


Radka a Vendy

Tahle svatba dvou holek byla boží. Celý den se odehrával na Sluňákově, to místo miluji. Sám jsem tam měl vlastní svatbu před mnoha lety. Prostě místo s atmosférou. Jsem moc rád, že si Radka s Vendy krom mě vybrali Sluňákov pro celý svůj svatební den. Smích, radost, láska, slzy .. zkrátka emoce byly zastoupeny v hojném počtu. Měl jsem tak svou práci fotografa jednodušší ... respektive pořád bylo co fotit a strašně rychle to celé uteklo. Myslím, že dál nemá cenu pokračovat slovy ... mrkněte na fotky, stojí za to.

Sylvia & Mack

Častá, ale pravdívá fráze.... jsem moc rád, že si mě Sylvi a Mack vybrali, důvěřovali a že jsem mohl být součástí této skvělé svatby. Fotky vyšly parádně, světlé a vzdušné ... měli jsme štěstí, celý den svítilo slunce. Pokud by měl popsat tuto svatbu v několika klíčových slovech, pak to to byla: užasný, živé syté barvy, skvělé světlo, slunce, štěstí, rodina, přátelé, hudba, rytmus, tanec a party.

Denisa & Ladislav

Svatební šaty: Sandra Švédová http://www.sandrasvedova.cz

Vlaďka a Michal

V podhůří Jeseníků se ukrývá opravdu nádherný resort Sobotín. Skvělé místo na svatbu. Byl jsem rád, že si mě Vlaďka s Michalem pozvali na svou svatbu právě tam. Tolik krásných momentů, pohodová atmosféra a spousta princezen :)

Lucie & David

Není to tak dávno, co jsem Lucce a Davidovi fotil svatební den uprostřed lesů. Nyní opět uprostřed lesů, ale fotili jsme těhotenské fotky a navíc v zimě. Stejně jako na svatbě to bylo super. 

Eva & Jona

Fakt, opravdu, vážně skvělá veselice v srdci Beskyd na magickém místě Soláni. Kam se člověk podívá, tam samé scenérie, zkrátka pohlednice kolem dokola :) Žádné přejezdy, vše na 1 místě, žádný stres, spousta přátel ... Eva a Jona si to umí dobře naplánovat. Myslím, že fotky vyjádří více než slova, jak parádní den to byl.

ISPWP
mywed - Community of Wedding Photographers